NOVINKY NA TRHU:

styl
focus

Více v katalogu PORTA na rok 2011.

OBSAH:    Vchodové dveře  -   Interiérové dveře  -   Vrata  -   Kontakt

 VCHODOVÉ DVEŘE

dveře

PLASTOVÉ DVEŘE

pvc dveře Základní technické parametry:

DŘEVĚNÉ DVEŘE

tpdr01    tpdr02    tpdr03    tpdr04    tpdr05

Pro výrobu dveří používá firma TP EUROOKNA speciální typ lepeného hranolu, tzv. Eurodeck, který se od běžného hranolu odlišuje především masivnější konstrukcí a provedením. Dveře jsou vizitkou každého domu a mají nemalý podíl na jeho celkovém vzhledu. Vstupní dveře vyrábíme v základní typové řadě, kterou však lze prakticky neomezeně rozšiřovat - libovolně lze kombinovat množství a velikost dřevěných příček, tvary a druhy jednotlivých skel a výplní, nadsvětlíky, příslušenství apod., takže každé dveře mohou být originál.

Kromě estetických požadavků splňují také kritéria bezpečnosti - jsou standardně osazovány bezpečnostním kováním, seřiditelnými závěsy a bezpečnostním zámkem.

 INTERIÉROVÉ DVEŘE

MINIMAX

minimax

MINIMAX tvoří spojení minimální ceny s maximální kvalitou. V nabídce máme pět tradičních modelů křídel v třech základních barevných provedeních: bílá, buk a jabloň. Díky jejich kvalitě a velice zajímavé ceně se dveře MINIMAX těší oblibě statisíců zákazníků. Dveře MINIMAX jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů vyhotovených moderní technologií. Tyto dveře doporučujeme v kombinaci se zárubní MINIMAX nebo kteroukoliv zárubni Porta. Kombinace dveří a zárubně od stejného výrobce jsou zárukou kvality a bezproblémového chodu po dlouhou dobu.

PORTA DECOR

decor

Křídla Porta DECOR jsou urceny pro ty, kteří hledají tradiční řešení. Široká škála dekorů imitujících dřevo Vám pomůže sladit dveře s jinými prvkami Vašeho interiéru. Dveře s povrchovou úpravou fólie Porta DECOR představují spojení estetického vzhledu s jednoduchou konečnou úpravou. Díky ceně a kvalitě se tento druh dveří těší značné oblibě tisíce našich zákazníků. Správnou kombinací s některou z našich zárubní vytvoříte dokonalo harmonii.


PORTA NOVA

nova

Porta NOVA je nejnovější výrobek interiérových dveří Porta. Několikaleté zkušenosti, vyspělá technologie a spolupráce s nejlepšími designeri nám pomohli vytvořit nové, moderní a designově velice zajímavé dveře. Široká nabídka modelů Vám umožňuje správnou volbu pro Váš domov. Tyto dveře se hodí do každého bytu a domu. Porta NOVA dodají Vašemu domovu tu správnou eleganci a modernost.

PORTA NATURA

natura

Dveře Porta NATURA mají klasické složení většiny našich interiérových dveří s povrchovou úpravou přírodní dýhy. Tyto dveře jsou v provedení plném nebo mají skleněnou výplň. U tohoto modelu dveří má zákazník na výběr z několika dýh a různých odstínů. U dubové dýhy je taktéž možná volba vzoru dýhy: „květ“ nebo „pásy“. Tyto dveře zvýrazňují krásu dřeva a jsou vhodné do každého interiéru.

 VRATA

GARÁŽOVÁ SEKČNÍ VRATA HÖRMANN

Vrata jsou projektována tak, aby bezpečně odolávala i nejnepříznivějším klimatickým vlivům. Účinné ochrany je dosaženo použitím speciálního ochranného systému. Všechna rezidenční garážová vrata Hörmann mají ochranné lišty u každé sekce (plastové nebo ocelové). Lišty zlepšují vzhled vrat a chrání konce výztuží a izolaci před vlivy počasí.

Standardní barva je bílá, dodávána mohou být i v barvě hnědé a mandlové. Na přání zákazníka se barva přizpůsobí barvě domu, dle vzorkovnice RAL.

Dřevěná garážová vrata Hörmann jsou krásná, ale po čase se vliv prostředí může projevit na jejich kvalitě. Ocelová vrata jsou odolnější, avšak postrádají přírodní krásu dřeva. Unikátní technologie lisovaného dřevěného vlákna vrat ELITE nabízí kombinaci výhod obou typů vrat. Vrata jsou v kazetovém provedení s vystupujícím dezénem dřeva.

Vrata Hörmann jsou dodávána v základovém nátěru, který je již od výrobce uzpůsoben k natírání a moření. To znamená, že odstín dřeva se může přizpůsobit barvě domu, oken apod. Konečný nátěr si může zákazník zabezpečit sám nebo podle přání konečnou úpravu zajistí dodavatel.


GARÁŽOVÁ ROLOVACÍ VRATA HÖRMANN

Rolovací vrata Hörmann jsou vyráběna na míru z hliníkových profilů zateplených polyuretanovou pěnou, výška lamel je 55 nebo 77 mm. Jsou nenáročná na prostor a dají se namontovat do jakéhokoliv ostění i bez stavebních úprav. Vrata se navíjejí do hliníkového boxu, o rozměru 20-40 cm (podle výšky vrat), upevněného ve stavebním otvoru nebo na zdi. Maximální šířka vrat je 5 m, maximální plocha je 16 m².

Proti zdvihu jsou vrata zabezpečena bezpečnostními pružinami a vodicí lišty mají speciální zarážky, které společně s aretací zabezpečují pancíř před vytržením. Spodní část pancíře je zpevněna koncovou hliníkovou lamelou s gumovou těsnicí lištou, která zabraňuje vnikání nečistot a vody do garáže.

Rolovací vrata Hörmann jsou standardně vybavena elektrickým pohonem s klíčovým vypínačem. Možné doplňky: dálkové ovládání, nouzové ovládání na kliku, bezpečnostní fotobuňky, prosklení, atd.


GARÁŽOVÁ VÝKLOPNÁ VRATA HÖRMANN

Provedení: ocelová drážková, kazetová dřevěná palubková, kazetová vrata Hörmann lze dodat bez výplně vratového křídla s přípravou na vyplnění dřevěnými palubkami.

Materiál: rám, vodící lišty a připevňovací prvky (žárově pozinkované ocelové profily), křídlo vrat (žárově pozinkovaný ocelový plech nebo dřevo), pouzdra ložisek, vodící kladky (plastická hmota odolná proti otěru).

Povrchová úprava: rám, ocelová křídla – žárové pozinkování, povrchový práškový plastový nástřik, barva – sériové provedení bílá RAL 9002, na přání zákazníka hnědá RAL 8028.

Výhody: moderní vzhled, kvalitní povrchová úprava, spolehlivý, tichý a bezpečný provoz, možnost manuálního ovládání (díky systému vyvažovacích pružin snadná manipulace), možnost připojení motorického pohonu s dálkovým ovládáním vrat, snadná montáž svépomocí, jednoduchá obsluha, vysoká životnost.

vrata
 KONTAKT
Brigitta Kožušníková
obchodní oddělení - příjem objednávek

mobil: 602 551 312

e-mail: brigitta.kozusnikova@avalonpro.cz
Milan Kožušník
technik

mobil: 602 788 400

e-mail: milan.kozusnik@avalonpro.cz

Zde můžete nezávazně vyplnit a odeslat POPTÁVKOVÝ LIST.

Navštivte také oficiální české internetové stránky firem TP EUROOKNA, SULKO a LOPRAIS.